חדרי חזרות

 

STUDIO A

גודלו של STUDIO A הוא כ - 45 מ״ר ומשמש כאולפן הקלטות וחדר חזרות להרכבים גדולים (עד 10 נגנים).

באולפן מערכת pa חדשה של jbl prx 712 עם 2 סאבים של “18, לכיסוי כל ספקטרום הסאונד וקבלת תחושה של pa במועדון גדול, אם תרצו תחושה יותר אינטימית ניתן לשלוט בעוצמת הסאבים דרך המיקסר הדיגיטלי בקלות ובמהירות.

המגברים במקום שודרגו לאחרונה במיטב מגברי המנורות האייכותיים הקיימים בשוק (engl,h&k,ampeg marshall fender ועוד, ראה רשימת ציוד) בפסנתר כנף משובח של Yamaha c3, ומערכת תופים חדשה בנוסף לכל הציוד האיכותי שכבר היה קיים במקום.

בחדר סה״כ מערכת תופים פסנתר כנף, מגבר בס אחד, 5 מגברי גיטרות PA‪,

וארבעה מוניטורים (אם אופצייה ליותר במידת הצורך).

החדר ממוזג מרוהט ומרוצף פרקט לסאונד בהיר ואיכותי ומטופל אקוסטית ומכוונן ע״י מומחים לאקוסטיקה.

ניתן להשכיר את האולפן עבור חזרות שמבוקרות מתוך חדר בקרה המאובזר בקונסולה דיגיטלית soundcraft si expression 3 המאפשרת את שמירת פריסט החזרה כולל לבלים אי קיויים אפקטים וכיוונון מוניטורים ופי איי אינדיוידואלי לכל חזרה, בפעם הבאה שתבואו אותו סט-אפ יהיה משוחזר בלחיצת כפתור בודדת ויחסוך את זמן הסט-אפ בחזרה הבאה. כמו כן ניתן לשלוט בכיוון הסאונד גם מהחדר בקרה בו נמצאת הקונסולה וגם ניתנת שליטה מאיי פאד מתוך החדר בכל הפרמטרים של הקונסולה. כך יוכל כל נגן לשלוט במוניטור הפרטי שלו מתוך חדר החזרה באמצעות איי פאד, או לדוגמא הסולן יכול לשלוט בשליחת דיליי רברב לשירה באמצעות האיי פאד וכן הלאה.

הקלטות החזרה שלנו שהפכו לשם דבר ,מבוצעות כאשר כל כלי עובר דרך ערוץ משלו ודרך ציוד הקלטה ברמה הכי גבוהה מפריאמפים ואי קיויים של  manley neve api ועוד ודרך ממירים של prism ו apogee symphony לקבלת סאונד מהוקצע.

STUDIO B

החדר משתרע על שטח של 30 מ״ר ומתאים להרכבים עד 6 נגנים.
בחדר תמצאו מערכת pa המותאמת לחדר ושלושה מוניטורים, מגבר בס, ארבע מגברי גיטרה, פסנתר כנף ומערכת תופים מלאה.
הכלים מוגברים מתוף החדר ע״י מיקסר.
החדר ממוזג ומרוהט בספה, כסאות בר ומרוצף פרקט להשגת סאונד בהיר ואווירה מקצועית אך אינטימית.

STUDIO C

חדר העלית החדש של אולפני כאוס מזמין אותכם לחווית חזרות שעוד לא חוויתם, המטרה בבנייתו הייתה לדמות מצב של הופעה מבחינת הגברה ותאורה, אתם תשמעו כיצד אתם נשמעים בהופעה אם פי איי של הופעות גדולות.

החדר בגודל 90 מ״ר ומשמש לחזרות עד הרכבים של 50 נגנים או להופעות פרזנטציות צילומים.

האולפן החדש הוא הגדול והמושקע במדינה: הוא בנוי כאולם הופעות עם במה וחלל גדול לקהל, ומאובזר במערכת p.a. אימתנית של חברת היוקרה Verity Audio המורגבת משני סאבים 18״ שני טופים דאבל 15״ כל אחד וארבעה מוניטורים יוקרתיים 12״ של Verity Audio. ומיקסר דיגיטאלי של midas M32.

בנוסף לכך הותקנה מערכת תאורה להופעות וגם בחזרות תרגישו כמו בהופעה.

בחדר מגברים של ampeg svt, orange ThunderVerb 100W, Marshall JVM 410, Fender ועוד) ומערכת תופים סופר יוקרתית של Tama Starclassic Bubinga שבעה חלקים.

החדר תוכנן על ידי יועץ האקוסטיקה עומר קרני והושקעה בו רבות מבחינת עיצוב ומבחינת סאונד ותאורת במה מקצועית להופעות.   

studio a

studio a

studio b

studio b

11202655_969316579754158_6496702201136819251_n

studio c

 

 

 


Skip to content