מי אנחנו?

אולפני ״כאוס״ משמשים כאולפן הקלטות מוסיקה וחדר חזרות מקצועי. 250639_548228238529663_72221625_n

חדרי החזרות שלנו הם מהמובילים במדינה בשל איכות הסאונד, השירות הצמוד ומקצועי, העיצוב והאווירה היצירתית והנעימה במקום.

חדרי החזרות עברו לאחרונה שדרוג מסיבי הכולל מערכת pa חדשה של jbl prx 712 עם 2 סאבים של “18, לכיסוי כל ספקטרום הסאונד וקבלת תחושה של pa במועדון גדול, אם תרצו תחושה יותר אינטימית ניתן לשלוט בעוצמת הסאבים דרך המיקסר הדיגיטלי בקלות ובמהירות.

המגברים במקום שודרגו לאחרונה במיטב מגברי המנורות האיכותיים הקיימים בשוק (engl,h&k,ampeg marshall fender ועוד, ראה רשימת ציוד) בפסנתר כנף משובח של Yamaha c3, ומערכת תופים חדשה בנוסף לכל הציוד האיכותי שכבר היה קיים במקום.

ניתן להשכיר את האולפן עבור חזרות שמבוקרות מתוך חדר בקרה המאובזר בקונסולה דיגיטלית המאפשרת את שמירת פריסט החזרה כולל לבלים אי קיויים אפקטים וכיוונון מוניטורים ופי איי אינדיוידואלי לכל חזרה, בפעם הבאה שתבואו אותו סט-אפ יהיה משוחזר בלחיצת כפתור בודדת ויחסוך את זמן הסט-אפ בחזרה הבאה. כמו כן ניתן לשלוט בכיוון הסאונד גם מהחדר בקרה בו נמצאת הקונסולה וגם ניתנת שליטה מאיי פאד מתוך החדר בכל הפרמטרים של הקונסולה. כך יוכל כל נגן לשלוט במוניטור הפרטי שלו מתוך חדר החזרה באמצעות איי פאד, או לדוגמא הסולן יכול לשלוט בשליחת דיליי רברב לשירה באמצעות האיי פאד וכן הלאה.

הקלטות החזרה שלנו שהפכו לשם דבר ,מבוצעות כאשר כל כלי עובר דרך ערוץ משלו ודרך ציוד הקלטה ברמה הכי גבוהה מפריאמפים ואי קיויים של  manley neve api ועוד ודרך ממירים של prism ו apogee symphony לקבלת סאונד מהוקצע.

בנוסף לחדר ההקלטה (studio a), ישנו עוד חדר חזרות (studio b) להשכרה, וחדר בקרה בו מתבצעות עריכות מיקסים והקלטות עבור אמנים, הפקות אלבומים/סינגלים/פרוייקטים מוזיקליים.

חדר ההקלטה מאובזר אך ורק בציוד קצה עליון ממיקרופונים של neuman, royer,akg וציוד הקלטה של neve api manley chandler prism apogee bricasti , מוניטורי האולפן המדהימים של barefoot mm27 ו genelec ועוד…

האולפנים מופעלים על ידי צוות הפקה בעל ניסיון רב בהקלטות, בחו׳׳ל ובארץ, שאחראי על רמת ההפקה, הביצוע, וההקלטה ומלווה את האמן משלב ההקלטות וההקלטה ועד לעריכה הדיגיטלית והוצאתו לאור של האלבום. ייעוץ מוסיקלי מוענק, כמובן, במידת הצורך.

נשמח לראותכם בין האמנים והלהקות שלנו.

ליצירת קשר חייגו: 052-8641980 או מלאו פרטיכם בטופס צור קשר ונחזור אליכם בהקדם.

 


Skip to content